O firmie

Komponujemy zdrowe i naturalne posiłki, które możesz dostosować do swojego trybu życia, zapotrzebowania organizmu, albo najprościej: po to, żeby kosztować smacznych i zdrowych dań.

Stworzenie diety, która pomaga w osiąganiu lub utrzymaniu dobrej kondycji organizmu to ciężka praca. Każdy posiłek to kolejny krok do sukcesu, choć nie jedyny. Wiele zależy od trybu życia jaki prowadzisz.

 

Jedz  i chudnij!

Sample image

Musisz pamiętać, że nie osiągniesz zamierzonej kondycji lub wagi, opierając się tylko na doborze świetnego jedzenia. Konieczny jest ruch. Łączenie wysiłku fizycznego z odpowiednio dobraną dietą zapewnia genialną sylwetkę, dobre samopoczucie i wiele energii, którą możesz dzielić się z innymi.

Dla tych, którzy zwracają uwagę na to co i kiedy jedzą jest jasne, że komponowanie posiłków, dobór odpowiednich produktów i ich przygotowanie wymaga dodatkowej umiejętności: niezłej organizacji czasu. Niestety większość pracujących osób nie może sobie na to pozwolić, więc je to co akurat ma pod ręką w godzinach, w których dany posiłek jest dostępny. I tu pojawia się główny problem z przyjmowaniem nadmiernych ilości cukrów lub tłuszczy, zajadaniem się wysokoprzetworzoną, „pompowaną” chemią, słabej jakości żywnością, a następnie kłopotami z metabolizmem.

 

Jedz i chudnij rozwiązuje ten problem. Przygotujemy dla Ciebie zestaw posiłków całodniowych, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze.